For Sale, New building 2 rooms apartment 50m², 20 Yanvar m.

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 50m²,  20 Yanvar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 50m²,  20 Yanvar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 50m²,  20 Yanvar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 50m²,  20 Yanvar m.
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 50m²,  20 Yanvar m.
Category
apartment
Area
50m²
Have a license
Yes
Floor
12/20
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
ÇOX TƏCİLİ – ƏLA TƏKLİF, TƏLƏSİN! Yasamal rayonu, Melissa Park yaşayış kompleksində yerləşən yeni tikili mənzil SATILIR! 20 mərtəbəli binanın 12-ci mərtəbəsi 2 otağa çevrilmiş mənzil Mənzil bütün mebel və əşyalarla birlikdə satılır. Təmir yüksək səviyyədədir Gir-yaşa mənzildir İstilik sistemi kombidir Su, qaz və işıq daimidir Bina geniş və zəngin infrastruktura malikdir. Ətrafında marketlər, restoranlar, məktəb və bağçalar, trenajor zalları, klinikalar və şəhərin bütün istiqamətlər...
Amenities
elevator
furniture
parking
heating system
washing machine
1Washroom
Nearby places
20 Yanvar
29, 205 No.
Klapp, kosmetoloji mərkəz
Dünya ana məktəbi, uşaq bağçası
13 №-li tam orta məktəb
Bakı biznes universiteti, Biznes və Menecment fakültəsi
Həsən bəy Zərdabi
About the Melisa Park
“Melissa Park” göz oxşayan infrastrukturu və ərazisinin landşaft dizaynı olan çoxbloklu ekonom binadır. Şəhərin əsas infrastruktur qovşaqlarının və 20 yanvar metro stansiyasının yaxınlığında, Həsən bəy Zərdabi prospekti 3166-cı məhəllədə yerləşən Melissa Park yaşayış kompleksi rahat həyatın bütün elementlərini sakinləri üçün əlçatan edir. Layihə şəhərin əsas yolları ilə əhatə olunmuşdur (Tbilisi prospekti, Zərdabi prospekti və Salamzadə küçəsi istiqamətində giriş-çıxışlar mövcuddur).
Read more
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 650 - 700 AZN
97,059 USD
1,941 USD/m²