Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı mənzil 55m², Massiv V q.

Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Massiv V q.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Massiv V q.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Massiv V q.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Massiv V q.
Satılır, Yeni tikili binada 2 otaqlı  
      mənzil 55m²,  Massiv V q.
Kateqoriya
mənzil
Sahə
55m²
Çıxarış
Xeyr
Mərtəbə
14/16
Otaq
2
Təmirli
Bəli
Elan haqqında
🚨 TƏCİLİ SATILIR! 🚨 📍 Yeni Günəşli Massiv “V” ✔ Orta təmirli ✔ Mətbəx mebeli ✔ 1-dən 2-yə düzəlmə mənzil ✔ Balkon mövcuddur ✔ Giriş tam təmirlidir ✔ Binada 2 lift + 1 ehtiyat lift 🚌 20, 104, 60 nömrəli avtobuslar birbaşa binanın qarşısından şəhərə və qəsəbələrə hərəkət edir 🔒 Tam təhlükəsiz bina 📄 Binanın kupçası mövcuddur – istənilən vaxt çıxarış almaq mümkündür 💰 Real alıcıya yerində gözəl endirim olunacaq! ❗ Vasitəçilər narahat etməsin
Xüsusiyyətlər
Lift
Parkinq
Təhlükəsizlik
İstilik sistemi
1Sanitar qovşaq
Yaxınlıqdakılar
55, 64 nömrəli
D lux, tibb mərkəzi
265 saylı körpələr evi-uşaq bağçası
278 №-li tam orta məktəb
Yeni günəşli Massiv v
94,000 AZN
1,700 AZN/m²