For Sale, New building 2 rooms apartment 60m², Xırdalan

For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 60m²,  Xırdalan
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 60m²,  Xırdalan
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 60m²,  Xırdalan
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 60m²,  Xırdalan
For Sale, New building 2 rooms  
      apartment 60m²,  Xırdalan
Category
apartment
Area
60m²
Have a license
Yes
Floor
6/10
Rooms
2
Renovated
Yes
About posting
TƏLƏSİN! BU BİNADA ARTIQ MƏNZİLLƏR AZ SAYDA QALDI! Mənzilə aid videoçəkiliş var, maraqlanan real şəxslərə göndərə bilərik. Adres: Mənzil Xırdalan Misir Parkın yanı. Növ : Yeni Tikili Mərtəbə : 10/6 Otaq sayı: 2 Sahə: 61m² Təmir: Əla Sənəd: Kupça Qiymət: 127.000manat Mənzilin təmiri və şəraiti əladır, həm şəxsi yaşayış, həm də kirayə üçün əla təklifdir.Bina 24 saat mühavizə olunur. Sərfəli təklifdir. Əldə etməyə tələsin. Ətraflı məlumat ücün Zəng Edin
drying machine
1Washroom
Nearby places
535 No.
32 inci, stomatoloji klinika
Xırdalan şəhər M.Adıgözəlov adına 4 saylı tam orta məktəb
Galubiyyə kücəsi
Rental value
The rent for the ranges on this land varies between 400 - 500 AZN
74,706 USD
1,235 USD/m²