For Sale, commercial property 500m², Sabunçu q.

For Sale,    
      commercial property 500m²,  Sabunçu q.
For Sale,    
      commercial property 500m²,  Sabunçu q.
For Sale,    
      commercial property 500m²,  Sabunçu q.
For Sale,    
      commercial property 500m²,  Sabunçu q.
For Sale,    
      commercial property 500m²,  Sabunçu q.
Category
commercial property
Area
500m²
About posting
Ümumi sahəsi 500 kv metr 3 zaldan ibarət 36 masası var. Hər mərtəbənin ayrı sanuzeli var.Terrasda canlı musiqi üçün hər cür şərait yaradılıb. Geniş mətbəx manqalxana və qəlyanxanası var.Hal hazırda işləkdir icarəsi 6500 Azn Olimpia stadionunun arxasi Sabunçu Şirkətin xidmət haqqı 1 % Əlaqə. Tel. Wp. +994 70 235 78 75 ƏMLAK (Mənzil, Obyekt, torpaq Ferma, Parnik, Restoran) satmaq və almaq istəyənlər. Kirayə ƏMLAK axtaranlar və kirayə verənlər. Bizimlə əlaqə saxlayın köməklik göstərək. AVERON ...
Nearby places
204 No.
148 nömrəli tam orta məktəb
Mehdiyev küçəsi
705,882 USD
1,412 USD/m²